Emek İş Makinaları

KİMİZ?

Firmamız 17.01.2001 Tarihinde İzmir’de kurularak faaliyet hayatına başlamıştır. 2005 Tarihinden itibaren EMEK İŞ MAKİNALARI SERVİS YEDEK PARÇA TAŞIMACILIK TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ adı ile Muğla’da hizmet vermeye devam etmektedir

Hedeflerimiz

Gelişen teknolojiyi insan yaratıcılığı ile birleştirerek müşterilerimize beklentilerinin daha ötesinde hizmet sunmak. Yan tedarikçilerimize kalite kültürünü yerleştirmek ve ortak iyileştirme projeleri üretmek. Finansal kontrol, mali kontrol, maliyet kontrol, bütçe ve kalite kontrol fonksiyonlarını, kalite güvence sistemimize yerleştirip, şirketimizin yönetim etkinliğini ölçmek ve sürekliliğini sağlamak. Kalitenin varılacak bir hedef değil, bir yolculuk olduğu düşüncesi ile sürekli gelişmeyi felsefemiz olarak kabul etmek.

Misyonumuz

Ülkemizin altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize dünya standartlarına uygun yetkin kadromuz ile kaliteli ve eksiksiz hizmet sunarken; satış sonrası hizmetlerimizle de her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye’nin satış sonrası hizmetler sektöründeki en iyi firmalardan biri olmaya devam ederek; servis ve yedek parça ile ilgili ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek.

Değerlerimiz

» Üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimize değer kazandırmak.
» Çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlayarak iş hayatında tercih edilen bir firma olmak.
» Çağımızın getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek ve firmamızda uygulayarak verimimizi arttırmak.